header

Opinie

“Łukasz to zarówno świetny fotograf jak i bardzo miła i wesoła osoba. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i w super atmosferze, a efekty pracy są przepiękne. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak cudownych zdjęć! ☺️ 🥳 Zdjęcia są bardzo pomysłowe, nieszablonowe, a przy tym bardzo dobrze oddają emocje, które nam towarzyszyły w tym pięknym dniu. Łukasz jest kreatywny i zawsze podsuwa wiele pomysłów. Jest również otwarty na sugestie i propozycje. Bardzo polecamy Łukasza. Naszym skromnym zdaniem uważamy, że nie mogliśmy trafić lepiej. Dziękujemy! 🥰”

PAULA & ANDRZEJ

“Chciałoby sie tak po polsku ponarzekać, ale nie ma na co. Z Łukaszem od samego początku ma się świetny kontakt w trakcie ustalania szczegółów uroczystości. Na samym weselu mieliśmy uczucie, że zdjęcia robi nam nasz przyjaciel, żadnego skrępowania, ustawiania, sztucznego pozowania do zdjęć. Efektem współpracy z Łukaszem są zdjęcia, z których kipią emocje – radość, szaleństwo, spontaniczne uśmiechy gości weselnych. Miłość, ciepło i czułość Pary Młodej na sesji. Największy nasz problem teraz to wybór zdjęć, które mają trafić do albumu – bo wszystkie są piękne.”

ŻANETA & MARCIN

“Trafiliśmy na Łukasza z polecenia. Już wiemy, że była to szczera i prawdziwa rekomendacja. Praca z Nim była dla nas przyjemnością – począwszy od sesji narzeczeńskiej, która była okazją do bliższego poznania się i oswojenia z obiektywem, przez reportaż ślubny aż po sesję plenerową. Każde spotkanie z Łukaszem było pełne profesjonalizmu i pozytywnych emocji. Potrafi On uchwycić każdy ważny moment, a jednocześnie podczas swojej pracy, kiedy tylko trzeba, pozostawać niewidocznym. Widać, że Łukasz wkłada w to co robi całe swoje serce, co przekłada się na efekt końcowy w postaci przepięknych zdjęć. Z całego serca polecamy współpracę z Łukaszem i sami mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję się spotkać!
🍉 Natalia i Damian 🍉”

NATALIA & DAMIAN

“Gdy, mój już mąż, oświadczył mi się, pierwszym naszym ustaleniem nie był termin wesela, ani sala w której miało by się ono odbyć, lecz z naszych ust padło zdanie: „Ale Skubek musi być!”. Dla nas nie był ważny termin sali, ani godzina w Kościele, byle tylko Łukasz miał wolny termin we wrześniu. Miał! I tak oto mamy najpiękniejsze zdjęcia z naszego ślubu, przekazane na cudnym i stylowym pendrive. Łukasz potrafi być niewidoczny w swojej pracy i złapać chwile, które zostają z nami na zawsze. Wypad na plener wspominamy z uśmiechem na twarzach, jak i również moment przekazania zdjęć Polecamy też sesję narzeczeńską na oswojenie się z obiektywem (my się swoją pochwaliliśmy na weselu). Mamy nadzieję na jeszcze niejedno i nie tylko fotograficzne spotkanie z Łukaszem!
Pozdrawiamy M. 😁 🤛
Kasia i Przemek”

KASIA & PRZEMEK

“Łukasz, serdecznie dziękujemy za tak cudowne i magiczne zdjęcia. Zjawiskowo i subtelnie ukazują one radość, emocje i uczucia które towarzyszyły nam w najważniejszym dla nas Dniu. Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i pasję. Za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru Życzymy dalszych sukcesów!”

JUSTYNA & PIOTR

“Z całego serca polecamy współpracę z Łukaszem! Lepiej trafić nie mogliśmy 👰🏼🤵🏼Cudowna pamiątka, niezapomniane chwile i gooooorący plener, który na długo zostanie w naszej pamięci 😊 Łukasz to fotograf, który w naszej rodzinie będzie gościł na niejednej uroczystości! Najlepszy w swoim fachu 👌🏻✨”

MARIOLA & KONRAD

“Łukasz to „Artysta” przez duże „A”. Niesamowity profesjonalista z fantastycznym poczuciem humoru. Jego zdjęcia pozwalają przenieść się w zupełnie inny świat. Potrafi uchwycić wszystkie emocje. Przeoogromnie dziękujemy za tak piękny materiał I pamiątkę na cale życie ! Od samego początku miał na nas „wizję”, przez co nasza sesja narzeczeńska, wesele jak i plener tworzą niesamowitą całość i spójność. Z czystym sumieniem polecamy tego „Zawodowca”, bo takich jak on jest naprawdę niewielu. Podczas ceremonii jaki I pozostałych sesji jest nie zauważalny przez co człowiek nie czuje żadnego skrepowania. Dziękujemy za cały ogrom pracy. Mamy nadzieję że jeszcze w przyszłości nawiążemy współpracę !
Łukasz – naprawdę wielki SZACUN

KINGA & PAWEŁ

“Jeżeli szukasz fotografa, który podchodzi do swojej pracy schematycznie, rutynowo, z poczucia obowiązku to….. muszę Cię zmartwić bardzo źle trafiłeś i musisz szukać dalej…. Łukasz to 10000000% profesjonalista, a fotografia to bez wątpienia Jego pasja. Gdybym drugi raz miała podjąć decyzję kto będzie Nam towarzyszył w tym niepowtarzalnym dniu na pewno wybrałabym tak samo Najważniejsze było dla mnie to, że od pierwszej chwili masz wrażenie, że znacie się już dobrych parę lat; nie ma mowy o jakimś wstydzie, który często towarzyszy przed obiektywem 🙂 W dniu ślubu Łukasz tak wtopił się w tło, że totalnie się zapomina o Jego obecności A zdjęcia to prawdziwe arcydzieło; niesamowicie ukazane emocje i umiejętność wyłapania najpiękniejszych momentów; a tego nie da się nauczyć!!! Dbałość o szczegóły na które inni nie zwróciliby nawet uwagi to też bardzo cenna cecha Łukasza 🙂 A przede wszystkim to mega pozytywny i otwarty człowiek!!!! Polecam z całego serca!!!!!!”

KINGA & KAMIL